Rekolekcje dla rozeznających powołanie

Jeśli myślisz o drodze kapłańskiej, albo nie wiesz jaką drogą iść, to zapraszamy na rekolekcje dla rozeznających powołanie. Będziesz mógł się wsłuchać w Słowo Boże i w jego świetle pomyśleć o przyszłości, bo to Bóg jest dawcą powołania.

Rekolekcje opierają się na Eucharystii, katechezach oraz przebywaniu z Jezusem w Najświętszym Sakramencie. W sposób naturalny jest to też czas nawiązywania dobrych ludzkich relacji, spotkania i poznania księży pracujących w seminarium oraz kleryków. Będziesz mógł też poznać innych mężczyzn, którzy noszą w sobie podobne pragnienia i dylematy. Rozmowa z nimi może pomóc Tobie i im.

Jednego na pewno możesz się nie obawiać: rekolekcje dla rozeznających powołanie to nie czas agitacji, presji, czy wmawiania czegokolwiek komukolwiek. Wspólnie się modlimy, dziękujemy za już powołanych, ale nade wszystko prosimy o to, by uczestnicy rekolekcji rozpoznali wolę Pana Boga w swoim życiu i za nią poszli.

Na rekolekcje zapraszamy uczniów ostatnich dwóch klas szkoły średniej oraz studentów i osoby pracujące.

Terminy rekolekcji poniżej:

  • 30 listopada – 2 grudnia 2018 (Zalesie Górne)
  • 11-12 stycznia 2019 (u nas w seminarium)
  • 15-16 marca 2019 (u nas w seminarium)
  • 17-19 maja 2019 (Milanówek)

Najbliższe rekolekcje dla rozeznających powołanie rozpoczną się w kolejnym roku akademickim. Konkretne daty podamy, jak tylko będą znane.

Podczas rekolekcji do modlitwy będą potrzebne Pismo Święte, długopis i notatnik.

Aby wziąć udział w rekolekcjach wypełnij poniższy formularz. Liczba miejsca ograniczona.