“Figurka”

Zgodnie z wieloletnią już tradycją klerycy III roku Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie mają zaszczyt zaprosić państwa na sztukę teatralną pt. ,,Figurka”. 
 
FIGURKA to spektakl tworzony od początku do końca przez alumnów trzeciego roku WMSD pod kierownictwem Pana Jarosława Gajewskiego – reżysera sztuki – oraz Pana Krzysztofa Zanussiego, który udzielał wsparcia przy powstawaniu scenariusza.
 
Wystawiona sztuka to opowieść o ludzkich słabościach i skłonnościach do grzechu. Jest to historia przedstawiająca konkretnego młodego człowieka, który znalazł się na zakręcie swojego życia. Tracąc nadzieje pokładaną w ludziach zwraca się ku Bogu gdzie odnajduje siły do dalszej walki o swoje dobre imię. Pomimo, że jest to komedia – niesie z sobą głębokie przesłanie z którym na pewno warto się zapoznać.
 
Zgodnie z decyzją rządu o czasowym zawieszeniu działalności instytucji kultury w województwie mazowieckim, informujemy o odwołaniu przedstawienia w seminarium. Ostatnie grane przez nas przedstawienie odbędzie się 14 marca o godz. 19:00.
Będziemy informować Państwa w przypadku ewentualnych zmian.
 
Telefon: 575712899
e-mail: rezerwacja@wmsd.waw.pl